Протезування зубів

Протезування зубів

У наш час технології активно розвиваються і застосовуються передові методи в стоматологічній сфері. Популярною технікою в стоматологічній промисловості є протезування. Пацієнти мають можливість робити протезування при великому відсутності зубів. Завдяки цьому методу ви можете відновити зубний ряд, який знаходиться в поганому стані.

 

 

Протезування зубів, відновлення втрачених зубів, відновлення структури і функції жування. Протезування зубів в наш час є одним з найпопулярніших способів відновлення зубної емалі. Протези виготовляються на спеціальному сучасному високоточному обладнанні. Виробництво протезів постійно вдосконалюється завдяки новим розробкам в стоматологічній промисловості. Відсутність зубів або одного з них є проблемою як естетичного, так і медичного характеру. Це може принести незручності людині в його звичайному житті. За рахунок неповного зубного ряду може бути порушений прикус. Щоб уникнути протезування, необхідно звернутися до ортопеда або фахівця. Цей метод відновлення зубної тканини допоможе уникнути ряду проблем і знову повернути здорову усмішку людині.

Типи зубного протезування

Існують різні види естетичного зубного протезування: Незнімні зубні протези коштують дорожче, ніж знімні зубні протези, оскільки незнімні зубні елементи характеризуються високою міцністю і високою біологічною сумісністю матеріалів, використовуваних з людським організмом. Цей метод відновлення зубної тканини може бути виконаний кількома методами. Все залежить від конкретного клінічного випадку.

Такими методами є:

Фіксована протезування може бути виконано з використанням наступних типів протезів:

Не кожна стоматологія може успішно проводити протезування під ключ. Через непрофесійну процедури у пацієнта можуть виникнути ускладнення. Важливо правильно розрізняти ускладнення та можливі короткочасні післяопераційні відчуття. Якщо в результаті у пацієнта протягом перших трьох днів спостерігається невелике кровотеча в області розрізу ясенний тканини, невеликий набряк або невеликі періодичні болі, які придушуються знеболюючими засобами, то не варто турбуватися. У тих випадках, коли виникає сильний біль, яка не припиняється навіть після прийому знеболюючих, і кровотеча, що не припиняється, варто негайно звернутися в стоматологію за допомогою.