Імплантація

Імплантація

Імплантація зубів — це установка в щелепу спеціального кореня з титану, який потім використовується для фіксації протеза. Завдяки цій технології весь ряд зубів може бути повністю відновлений без необхідності додаткового шліфування здорових зубів або установки незручних у використанні знімних зубних протезів. Сьогодні серед імплантологів дентальная імплантація вважається самим передовим і популярним методом.

По суті, при імплантації використовується просте правило — якщо об’єкт, який не викликає алергію, потрапляє в організм, то через деякий час він повністю приймається організмом людини. Опори для протезів є спеціальні зубні імплантати, виготовлені з чистого титану або його сплавів. Спеціаліст підбирає матеріал в залежності від того, на що у пацієнта немає алергічної реакції.

 

Імплантати зазвичай мають злегка витягнуту форму, що нагадує корінь зуба. Це дозволяє зробити структуру анатомічної, рівномірно розподілити навантаження на кістку і допомогти прижитися об’єкту в щелепи. Загоєння також прискорюється завдяки особливій різьбі, формі і поверхні імплантату. На одному імплантаті може бути встановлена одиночна коронка, і, якщо імплантовані відразу кілька стрижнів, можна встановити повний протез щелепи або міст.

Переваги стоматологічної імплантації

Цей метод є найбільш популярним при заміні втраченого зуба по ряду причин:

Ще однією важливою перевагою є практично повна відсутність протипоказань. Зазвичай подібний протез може бути вставлений навіть пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями або на цукровий діабет.

Коли я можу встановити новий зуб?

Дуже важливо розуміти, що після видалення або втрати власного зуба кістка з часом починає атрофуватися, оскільки навантаження на неї зникає. Кость поступово стоншується. Тому фахівці нашої клініки рекомендують не затримувати імплантацію. Максимальний термін — 2-3 місяці після видалення власних зубів.

Види імплантації: особливості та відмінності

На сьогоднішній день існує декілька видів імплантації. Кожна окрема процедура має свої особливості:

Етапи стоматологічної імплантації

Перший етап — формування ложа, де встановиться титановий стрижень.

 

Це підготовчий етап, коли фахівець повинен оцінити стан порожнини рота пацієнта, підготувати зуби до основної процедури. Оскільки імплантація є хірургічним втручанням, дуже важливо, щоб під час її проведення в роті не було інфекції, тому лікар обов’язково проведе лікування карієсу, усуне камені і зубний наліт. Якщо у пацієнта кістку відрізняється невеликим об’ємом, буде запропонована процедура синус-ліфту (зростання кістки).

 

Процедура імплантації швидка і практично безболісна. При цьому хірург формує ложе в кістці, січуть м’які тканини ясен. Після цього, відбувається накладення швів. Пацієнту дається час для приживлення штифта. Ця процедура займає близько години. Зазвичай ми використовуємо місцеву анестезію.

Другий етап — приживлення титанового стрижня, установка формувача ясен.

Приживлення імплантату може тривати кілька місяців або півроку (в залежності від стану і здоров’я пацієнта). Як тільки кістка зростається з імплантів і готова прийняти навантаження, ви можете почати встановлювати міст або коронку. Для цього лікар встановлює формувач ясен. Саме завдяки йому вона прийме новий вид після створення нового зуба.

Третій етап — установка абатмента і коронки. Спеціаліст видаляє формувач ясен, після чого в імплантат угвинчується спеціальний абатмент (до нього буде прикріплена коронка). В результаті ви отримаєте високоякісний протез, який буде практично не відрізняється від справжнього зуба.

 

У лінійці продуктів сучасних виробників ви можете знайти різні типи імплантатів, які відрізняються один від одного за складом, формою, вартості та способу обробки поверхні. Імплантати можуть бути спіралевіднимі, тонкими, широкими або короткими. Всі вони використовуються в різних випадках. У мережі центів стоматології «посмішка» ми використовуємо тільки перевірені, високоякісні моделі від відомих виробників.

Можливі протипоказання і ускладнення

Як і будь-яка інша медична маніпуляція, установка зубних імплантатів має свої протипоказання:

Слід розуміти, що ця процедура є хірургічним втручанням, тому існує певний ризик ускладнень.

Основними причинами є:

Ви можете бути впевнені, що в мережі центів стоматології «Улибка» працюють тільки висококваліфіковані зубні хірурги з великим досвідом роботи в цій галузі.

Напишіть, що Вам сподобалося в обслуговуванні

Ми розташовані за адресою:

проспект Миру, 34/2, Миколаїв, 54000

 

Для запису на прийом зателефонуйте за номером:

+38 (0512) 48 91 81

+38 (068) 575 62 58

+38 (073) 314 78 01

+38 (066) 396 44 91

 

Або напишіть листа нам на пошту:

ulibkainua@gmail.com

 

Графік роботи:

Пн-Пт 09:00 - 19:00

Сб 09:00 - 15:00

Ми розташовані за адресою:

вулиця Набережна 1/2 на розі, вулиця Пушкінська, Миколаїв, 54000

 

Для запису на прийом зателефонуйте за номером:

+38 (0512) 58 51 16

+38 (067) 512 82 87

+38 (093) 836 25 38

+38 (050) 650 15 24

 

Або напишіть листа нам на пошту:

ulibkainua@gmail.com

 

Графік роботи:

Пн-Пт 09:00 - 19:00

Сб 10:00 - 18:00

Запишіться на прийом або задайте нам питання